• Новак
Прилагодливи Бебе Перење Шапка Деца Деца Шампон Капење Туш Капа Миење на Косата Shield Директни Стакло Капи за Деца Бебе Производи за Нега на

Прилагодливи Бебе Перење Шапка Деца Деца Шампон Капење Туш Капа Миење на Косата Shield Директни Стакло Капи

DEN 54.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов и висок квалитет.Прекрасна и cutely животински модел може да ги привлече бебе.Тоа може да се заштити водата да тече во babys око кога капење.Тоа исто така може да се користи како сонце шапка,може да се заштити бебето од силното сонце.Боја : Розова,Зелена,Жолта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Рачка Земи 50cm Згусне Нерѓосувачки Челик Бања Када Земи Бар Безбедност Рака Железнички

1 Направени од високо квалитетни нерѓосувачки дамка, кој е издржлив, безбеден и отпорни на абење 2 Стабил

DEN 1720.80

Besokuse Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца, Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност

Прилагодливи Дизајн : туш капа се смета за прилагодлива големина според шефот форма (погоден за 15 до 24 ин

DEN 239.76