• Новак
NUOBESTY Бебе Сок Бања Шампон Исплакнете Првенство Бебе Бања Rinser Pail да се Мијат Бебе Бебе Коса и Миење Шампон

NUOBESTY Бебе Сок Бања Шампон Исплакнете Првенство Бебе Бања Rinser Pail да се Мијат Бебе Бебе Коса и Миење

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со лизгачки капак, лесно да се започне да се игра вода режим.Надградба на големи вода за вбризгување на пристаништето и пополнете го со вода во едно време.Здравата и високо квалитетни материјали, сигурно и безбедно за употреба.Ергономски справи за вежбање на babys алчни способност.Карикатура дизајн, донесе радост на бебето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат