• Новак
FOMIYES 8pcs Деца Ноќ Спие Капа Широк Бенд Туш Капа Бања Капи Спиење Капи Бебе Туш Капи Обновливи Туш Капа за Бебе Деца Деца 4 Бои

FOMIYES 8pcs Деца Ноќ Спие Капа Широк Бенд Туш Капа Бања Капи Спиење Капи Бебе Туш Капи Обновливи Туш Капа

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се препорачува за Деца од 2 години и нагоре.Им помогне на косата задржување, раст и здравје.Нашите the pride е направен од дише, светлина и еластичен материјал, погоден за деца на возраст од 4 - 8 и 2 - 4. Овие nightcaps може да се користи не како nightcaps, но исто така и за туширање, одржување на детето коса и заштита на нивниот шеф.Капи се вклопуваат повеќето деца глава големини и лесно да ја заврши вашите деца коса во умерено стегање.Овој производ ќе го направат вашиот детето коса изгледа свежо и шармантно следниот ден, едноставен и практичен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Рачка Земи 50cm Згусне Нерѓосувачки Челик Бања Када Земи Бар Безбедност Рака Железнички

1 Направени од високо квалитетни нерѓосувачки дамка, кој е издржлив, безбеден и отпорни на абење 2 Стабил

DEN 1720.80