• Новак
Jazar Безбедност Заклучување, Лесно да го Инсталирате Тоалет Покрие Заклучување, Бебе Заштитник за Тоалет за Безбедност во Бања Прибор

Jazar Безбедност Заклучување, Лесно да го Инсталирате Тоалет Покрие Заклучување, Бебе Заштитник за Тоалет за

DEN 1730.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за возрасни да се користи и тешко за бебиња.Многу функционални и корисни тоалет додатоци.Со назад лепило, тоа е лесно да се инсталира и ве молиме проверете дали растојанието помеѓу тоалет капак(додека е отворен) и вода е меѓу 3cm~9cm.Спречување на децата од отворањето на тоалет капак и dabbling или ѓубре статии во тоалет.Тој е дизајниран да го запрете вашето дете од отворањето на тоалет седиште и возрасните може да се користи како нормален со притискање на копчето и преземање на ротирачкото бар во насока на стрелките на часовникот насока во исто време.Направени од премиум материјалот, тоа е и може да се користи за долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Рачка Земи 50cm Згусне Нерѓосувачки Челик Бања Када Земи Бар Безбедност Рака Железнички

1 Направени од високо квалитетни нерѓосувачки дамка, кој е издржлив, безбеден и отпорни на абење 2 Стабил

DEN 1720.80