• Новак
Деца Виткање Када Базен Голем Самостојна Агол Када Бања Кофа за Возрасни/Старец СПА Heightening,Пластични Када, со Капак (Боја : Зелена, Големина : 11752.563 см)

Деца Виткање Када Базен Голем Самостојна Агол Када Бања Кофа за Возрасни/Старец СПА Heightening,Пластични Када,

DEN 9132.96

Достапност
Достапно за нарачка

Мајка ми е прв choice Smell : Нови производи може да вкус малку, но тоа не е голем квалитет прашање.*забелешка : ве Молиме да го користите под возрасни да се грижат.Лесен за инсталација и лесен за чување.Не го оставајте бебето само да се спречи давење.*Виткање када 117*52.Ве молиме да дадете му на детето бања пред поставува caregiver да се потврди температура на водата од страна на рака, за да избегнете изгореници. *Почетен возрасни бебе дебели виткање бања барел, 360° опкружувачки мека гума, заоблени ивици дизајн, нови заштита на животната средина PP+TPR безбедност и материјални, не се лизга отпорни на абење.it `s just normal Application фаза : бебе дете adult The севкупниот дизајн е едноставен и дарежлив, структурата е многу стабилен и здрав, многу погоден за патување, превоз и виткање.5*63cm голем простор, лесно за чување, нема простор за неактивен, вертикален ѕид, споеви, бесплатен простор за складирање во близина на тоалет.5*63cm Features : не-токсични, мека и еколошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издолжени Тапа Extender, Поздравниот-Доказ Миењето Уред за Бебе Децата, Домаќинството Вода-Спасување Бања Прибор(Сив)

Заштита на животната средина материјал, Тесни главниот картичка чешми.Инсталацијата е едноставна, само

DEN 262.80