• Новак
Leyaron Тапа Extender Потоне се Справи со Extender (3 Парчиња), Безбедна Забава Миењето Решение за Бебиња, Години, Деца и Деца, Рак

Leyaron Тапа Extender Потоне се Справи со Extender (3 Парчиња), Безбедна Забава Миењето Решение за Бебиња,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал - Нашите тапа полнила за години се направени од долго-траен, мека, издржлива пластика.Децата тапа extender нема да попуштат, исчезнат или да искриват од често употреба.Кадата тапа покритие за децата доаѓаат во различни слатки бои и забава форма што вашето дете љубов миење на рацете.Лесна Инсталација - На славина extender е лесно да се отстрани за чистење и машина за миење садови безбедно.Дизајниран да одговара на повеќето конвенционални бања чешми, на spout extender е компатибилен со повеќето чешми на сите облици и големини.Совршена големина е многу удобен за носење, па го земам со вас.Миење на рацете, Многу Полесно - На славина extender се донесе вода поблиску до децата да се направи миење на рацете полесно, и со дете тапа extender, сега водата крак од славина е достапно за години, без да застане на столче што е опасно.Апсолутно Безбедно - мијалник extender за деца има заоблени ивици и нула остри рабови, сосема безбеден за малку прсти.Го заштитува вашиот младо од остри рабови најчесто се наоѓаат под најголем чешми.Со тапа extender може да се изгради вашите деца независност, компетентност, доверба и одговорност.И уникатен прекрасен дизајн го прави миење на рацете време забава за вашите деца!.Доживотно - Ние сме толку доверба со квалитетот на нашите производи.Но ако не се целосно задоволни со оваа бања spout покритие за било која причина, можете да контактирате со нас за ЦЕЛОСНА НАПЛАТА по секое време!И ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга на клиентите.Апсолутно НИКАКОВ РИЗИК!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Besokuse Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца, Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност

Прилагодливи Дизајн : туш капа се смета за прилагодлива големина според шефот форма (погоден за 15 до 24 ин

DEN 239.76