• Новак
Newmind Прилагодливи Шапка Бебе Деца Деца Шампон Бања За Капење Туш Шапка Симпатична Миење На Косата Уво Заштита Shield Капи - Сина

Newmind Прилагодливи Шапка Бебе Деца Деца Шампон Бања За Капење Туш Шапка Симпатична Миење На Косата Уво Заштита

DEN 1339.20

Достапност
Достапно за нарачка

* Прилагодлива тока одговара на повеќето бебе главата големина, погоден за 0-4 години децата да го користат. * Одлично за бебе шампон, сонцето сенка и фризура, многу корисно и практично. * Спречување на вода од внесување на децата очите, ушите и устата, направи смешно искуство за деца. * Погоден за девојки и момчиња.Вашето бебе ќе љубов на бебето бања. * Направени од врвен квалитет пластични материјали, lighweight, флексибилност и издржливост.Опис : - Спречување на вода од внесување на децата очите, ушите и устата, направи смешно искуство за деца. - Прилагодлив тока одговара на повеќето бебе главата големина, погоден за 0-4 година е децата да го користат. - Одлично за бебе шампон, сонцето сенка и фризура, многу корисно и практично. - Направен од врвен квалитет пластични материјали, lighweight, флексибилност и издржливост. - Погоден за девојки и момчиња.Вашето бебе ќе љубов на бебето бања .Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Големина : 15 X13cm/5.91 X5.12 Package Вклучува : 1 Парче Бебе Туш Шапка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат