• Новак
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Бања Туш Тоалет Протези Поддржува Згусне Нерѓосувачки Челик Бања Када Земи Бар Безбедност Рака Железнички

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Бања Туш Тоалет Протези Поддржува Згусне Нерѓосувачки Челик Бања Када Земи Бар

DEN 2020.80

Достапност
Достапно за нарачка

Издржлив, безбеден и отпорни на абење. Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во текот на капење процес. Лесно да го инсталирате, може да прикачена на ѕид цврсто и имаат силна губење на капацитетот. - Тоа може да биде инсталиран во бања, када или тоалет, спречите случајно паѓа, обезбеди безбедност. Погодна за семејствата со стари лица и деца.Спецификација : Предмет Тип : Земи Bar Material : Нерѓосувачки Steel Color : Сребрена( Сјајни ) Должина : Околу. 60cm / 23.6 inch Pipe Ѕид Дијаметар : Прибл. 25мм / 1.0 inch Bearing Капацитет : Прибл. 80 KGPackage Големина : Прибл.61 * 9.5 * 3.5 cm / 24 * 3.7 * 1.4 inch Package Тежина : Околу. 346g Package Листа : 1 * Земи Bar1 * Поставете го Инсталирате Додатоци.

Спецификацијата

Item Type:
Grab Bar :
Material:
Stainless Steel :
Color:
Silver( Glossy ) :
Length:
Approx. 60cm / 23.6inch :
Pipe Wall Diameter:
Approx. 25mm / 1.0inch :
Bearing Capacity:
Approx. 80KG :
Package Size:
Approx.61 * 9.5 * 3.5cm / 24 * 3.7 * 1.4inch :
Package Weight:
Approx. 346g :
Package List:
1 * Grab Bar :
1 * Set Install Accessories :

Со стоката дадена додека купуваат