• Новак
ChezMax Стереоскопски 3D Бранови DIY Анти Лизга Безбедност Туш Када Decal Налепници Када Appliques 6 Компјутери 5.9 X 5.9

ChezMax Стереоскопски 3D Бранови DIY Анти Лизга Безбедност Туш Када Decal Налепници Када Appliques 6 Компјутери

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

За не-сакал-стил или не-fit-големина причина, клиентот има обврска да ги врати предметите за НАС Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm discrepancy All фотографиите се преземени од страна на нашите про фотограф ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл.Широка употреба, када, плочки, трпезариска маса, било мазна површина може да се држиме. DIY инспирација.ГОЛЕМИНА - Околу 15cm X 15cm X 6pcs( 5. Отстрани налепници со нож нежно, peal нив и restick нив, ако ги стави во погрешно место Политика на Враќање Слободна размена на погрешен точка испраќаат или оштетени.Личност начин за надополнување на вашиот бања, сино море када налепница ќе го направат вашиот када посебен и стилски Известување 1.ШЕМА - Разни текстура модели, живописни визуелен ефект, печати уметнички и модерен дизајн во око-фаќање на mural. Земете мал палецот капи и удар на мали мали дупки околу четири страни на decals, ако постојат некои меурчиња на тоа се должи на голема големина на налепници 3.Личност начин за надополнување на вашиот бања, сино море када налепница ќе го направат вашиот када посебен и стилски.ФУНКЦИЈА - DIY инспирација.ВРЕМЕ на ИСПОРАКА - Бесплатен превозот од USPS испорака во 5-10 работни дена ако изберете [Standard Превозот]. Еко-пријателски самолепливи ПВЦ материјал, тоа може да биде пренослив, водоотпорен, отпорност на влага и притисок отпорни 2. Проверете дали површината е чиста и сува однапред (трнлив, валкани, влажна површина не се предлага, како налепница ќе падне) 2., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ви Благодариме за вашето разбирање!. Разни модели, живописни визуелен ефект, добар начин за да се надополни вашиот дом или бизнис ентериер дизајн, совршено ги красат вашата бања и experss себе си 3.Широка употреба, када, плочки, трпезариска маса, било мазна површина може да се држиме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JHSJ Када Додатоци на Бела ПВЦ Када Покрие Анти - прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање-Изолација,прашина,

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

DEN 1140.00