• Новак
DLYDSSZZ 11.5 mm Статични Јаже, Polyamide Висока Температура и Отпорност на Абење Мека за Маратон/Инженерство за Заштита/Оган Избега Лебдат (Боја : Црвена, Големина : 100)

DLYDSSZZ 11.5 mm Статични Јаже, Polyamide Висока Температура и Отпорност на Абење Мека за Маратон/Инженерство

DEN 1929.60

Достапност
Достапно за нарачка

?Материјал : Polyamide, мека и издржливи. ?Користете сцена : mountaineering / маратон / им помогне / земи јазол јаже / качување на дрво / оган спасување / антенски работа. ?Дијаметар : 11.5 мм, затегнувачка сила : 32 KN. ?Структурните структура : На плетенка структура го прави на надворешниот дел од качување јаже подебели, но има поголема отпорност на висока температура и триење.Тоа може ефикасно да се спречи јазол од топење и да го продолжи животот на јаже. ?Големина : 10m / 20 милиони / 30m / 40m / 50m / 60m / 70m / 80m / 90m / 100. ★Детали : ●Секој објект ние нудиме се внимателно избрани за да се обезбеди трајност и перформанси под тешки услови.●Материјал : Polyamide●Име : Спасување јаже● Боја : сина, црвена.● Димензии : 10m, 20м, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100● Дијаметар : 11.5 mm● носивоста : 32 KN●Пакет бруто тежина : 900 грама★ Совети : ● Редовна инспекција и одржување на сите безбедноста опрема, од време на време, со висок ризик работа и забава, запомнете да направите двоен заштита за да се избегнат несреќи кога се користи неправилно!★ Задоволен клиент гаранција : ● производот нуди 100% ризик-слободни пари гаранција за враќање.Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот и ние ќе го замени со друг нов објект или наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јаже нето Безбедност Нето Маратон, Дрво Куќа Јаже Пребивање Тешки Ткаени Јаже Камион со Приколка Карго Пребивање

Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете имејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви даде за

DEN 5582.64