• Новак
Siruiku RGB WiFi LED Лента Светла со Далечински - 5M/16.4 ft 5050 RGB Целосно Полнење, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина, LED Јаже Светла, LED Лента на Светлина, Алекса Google Асистент, LED Светло Ленти

Siruiku RGB WiFi LED Лента Светла со Далечински - 5M/16.4 ft 5050 RGB Целосно Полнење, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина,

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

РАБОТА СО АЛЕКСА НЕКОЛКУ АПЛИКАЦИИ : Одлична за декорирање на вашиот дом (e.г.трпезариска соба, кревет соба, горе, кујна, маса, и соби) РАБОТА СО АЛЕКСА МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СВЕТЛА : Направи светла за осветлување со ритамот на музиката во вашиот Паметен Телефон , Со користење на 1 Стан, можете да го поставите Групи ,контрола многу wifi светлина ленти во еден СТАН ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Сите во еден комплет ,доаѓа со адаптер, контролор, 6.56 ft или 16.4 ft led лента, само откине 3 M и инсталирате anythere она што го сакав.Пакет се вклучени : 1 x 2m или 5m WIFI Smart LED Лента, Светлата 1 x Контролорот 1 x 5 V или 12 V Полнач 1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водоотпорен 4.5 FT Високи, Предводена Јаже Светлина, Кокосова Палма Светлина, Надворешна Употреба Празник Декорација

Plam Дрво Светлина, LED Јаже Ligths.МЕРЕЊА : 4.5 FT Високи, 3.8 FT Ширина.ВЕШТАЧКИ ПРЕД ОСВЕТЛЕНА ПАЛМА : Донесе тропс

DEN 3359.76

Buyagn 100Ft Сини LED Јаже Светла, Отворено String Светла Водоотпорен Декоративни Осветлување за Внатрешна/Надворешна,Дек,

Безбеден и сигурен : Ова доведе јаже светла има висококвалитет бакар жица, што го прави имаат одлични ел

DEN 1439.76