• Новак
Fghuim 2 Парчиња Скокаат Јаже за Деца и Возрасни, Дрвена Рачка и Памук Јаже Скокнеш Прилагодливи Јаже Скокнеш за Фитнес Вежби Тренингот Дома Салата, Канцеларија или Гр?

Fghuim 2 Парчиња Скокаат Јаже за Деца и Возрасни, Дрвена Рачка и Памук Јаже Скокнеш Прилагодливи Јаже Скокнеш

DEN 225.36

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња, боја како што е прикажано, големина : околу 2.5 метри, материјал : дрвени + плетенка јаже; стил : дрво розова јаже 2.5 метри возрасни + дрво жолта јаже 2.5 метри возрасни.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : Нашата јаже скокнеш се достапни во различни бои за да изберете од, да ги задоволат вашите различни потреби.Главната материјал на нашето јаже скокнеш е плетенка јаже + пластика, која е многу издржливи.СОВРШЕН КУПУВАЧОТ УСЛУГА : продавачот се обезбеди материјал заштита, достава на гаранција и купувачот заштита,итн.ПРИФАТЛИВА ЦЕНА : цената ние се даде е апсолутно вредно за квалитетот на производот, и повеќе да се купи, колку е поголем попуст ќе добиете.Топло потсетување : Ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со сервисот.Ние ќе ви одговориме во време; ако услуги на клиентите не одговори на вас во времето, може да се земе производот и да го оставите порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. ~.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AIHONG Водоотпорна Лента 5M Врата, Прозорец Запечатување Лента Стаклена Врата Дното Вратата Правец Доказ Алуминиум

Висококвалитетни материјали, уникатни мрежа лепило подлога, силна лепливоста, може да обезбедат долгот

DEN 544.80