• Новак
за Субару Наследство Седан 2009-2014 8PCS/Сет Ланци за Снег Автомобил Анти Лизга Гуми Синџири Прилагодливи Анти-Пропадна Синџири Безбедност (Боја : Жолта)

за Субару Наследство Седан 2009-2014 8PCS/Сет Ланци за Снег Автомобил Анти Лизга Гуми Синџири Прилагодливи

DEN 2773.44

Достапност
Достапно за нарачка

Сигурност заштита : автомобил на ланци за снег се основни алатки за итни ситуации, како што се патување, снег, кал, качување, мраз и снег. [Лесна инсталација]- и мажите и жените можат да го користат тоа, и синџирот е лесно да се инсталира и може брзо да се отклучи.Гумата ширина е 165mm-285mm.Лизгање со најмалите кочење и максимална влечење.Високо-квалитетни материјали : Нашата итни анти-пропадна синџири се направени од високо-квалитет носат-отпорни, и не се лизга материјали, кои имаат добра отпорност на абење, ниска температура отпорност, отпорност на корозија и ниско ниво на бучава; две од страна на по-страна дебели ребра имаат одлични капка отпор и нема да го оштети гуми и тркала.Анти-пропадна гуми синџир спречува лизгање во текот на возење, ефикасно го скратува кочење, ја подобрува возење стабилност, и обезбедува удобно возење со ниски вибрации и бучава.пакување листа : 8*Гуми снег chain1 пар не се лизга gloves1*инсталација tool1*Чување bag We се уверам нашите клиенти кои нашите производи се подложени на строги инспекциски и квалитет.Совети : се Применуваат анти- ' рѓа агент (или масло) за нокти и components Emergency сопирање и, вртејќи се забранети.Големината е соодветна за сите модели.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.40 километри на hour Applicable средина : мраз, снег, песок, матен патот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JKMINSA Метал Снег Синџири Против Лизгање на Итни Гуми Синџири, Синџири за Снег, Гуми Синџир за Патнички Автомобили,

Тоа ќе биде достоен купи избор за зимски возење.висока цврстина, антитриење, не е лесно да се падне,лесно

DEN 4433.76