• Новак
JC Крилја ETIHAD за Боинг 787-9 A6-BLK 1/200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

JC Крилја ETIHAD за Боинг 787-9 A6-BLK 1/200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

DEN 5398.08

Достапност
Достапно за нарачка

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 12.29 Ширина : 11.47. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1/200 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 31.5 Ширина : 29.4 Големина во ИНЧИ : Должина : 12.29 Ширина : 11.47 ве Молиме Имајте во предвид : Roatable гуми.Turnable Предни тркала.Roatable Пропелери.Ова НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат