• Новак
Herzzer Тенок Кожен Паричник Случај за iPad 2/3/4,Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат Премиум Магнетни Шарени Печати СТП Кожа Покрие со Меки Силиконски Внатрешно,Пеперутка Ма?

Herzzer Тенок Кожен Паричник Случај за iPad 2/3/4,Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат Премиум Магнетни Шарени

DEN 1099.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вртење на вашиот Таблет исклучи кога ќе се затвори случајот и кога ќе ја отворите.Специјално дизајниран за i Pad 4 Генерација со Retina Екран (2012 Ослободување, A1458/A1459/A1460), i Pad 3 (2012 Ослободување, A1416/A1430/A1403) & i Pad 2 (2011 Ослободување, A1395/A1396/A1397) 9.Ве молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се најде бројот на моделот.Авто Разбуди / Sleep & Магнетни Затворање.Специјално дизајниран за i Pad 4 Генерација со Retina Екран (2012 Ослободување, A1458/A1459/A1460), i Pad 3 (2012 Ослободување, A1416/A1430/A1403) & i Pad 2 (2011 Ослободување, A1395/A1396/A1397) 9.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.7 инчен Таблет.Ве молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се најде бројот на моделот.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.мода и убав подарок за вас, пријателите, семејството.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Овој таблет мултифункционален случај имаат безбеден и удобен магнетни затворање да се зачува животот на батеријата со авто разбуди / спиење.Сите Околу Заштита : Има целосна покриеност заштита (со трајни СТП кожа капак и меки силиконски гел за внатрешни работи) да се спречи гребнатини, прашина, отпечатоци или други дневна штета.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Сите Околу Заштита : Има целосна покриеност заштита (со трајни СТП кожа капак и меки силиконски гел за внатрешни работи) да се спречи гребнатини, прашина, отпечатоци или други дневна штета.7 инчен инчен Таблет.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободен Белата Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сребро Специјалното Пенкало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат