• Новак
Сензор-1-ДС-GPSM-CT7-Y/G, Жолта/Зелена

Сензор-1-ДС-GPSM-CT7-Y/G, Жолта/Зелена

DEN 2320.80

Достапност
Достапно за нарачка

6 pin Германски конектор за Гасеница Трактори. 10 нога води. 1 Година На Производство.Произведено во САД.НИКОГАШ НЕ КУПИ УШТЕ ЕДЕН РАДАР ПИШТОЛ.На Сензорот -1 GPS Брзина Сензор е целосно себе содржи GPS единица во пластична.Сензор-1 Брзина Сензорот има интегриран магнетни планината за леснотијата на инсталација.Можете да ја прилагодите вашата Брзина Сензор со конектори за Равен, Tee-Џет, ДИКИ-јован, John Deere и многу други брендови од Набљудувачите и Трактори.Сензор-1 Брзина Сензор карактеристики Радар Пулсот на 57 Hz за повеќето апликации и доаѓа стандард со 10 нога доведе жица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат