• Новак
Сензор-1-ДС-GPSM-D1/2-BLK, Црна

Сензор-1-ДС-GPSM-D1/2-BLK, Црна

DEN 321.60

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за садење само.John Deere, дики-џон и сензор-1 Монитори. 4 pin amp конектор и 15 ft.води. 1 Година На Производство.Произведено во САД.НИКОГАШ НЕ КУПИ УШТЕ ЕДЕН РАДАР ПИШТОЛ.На Сензорот -1 GPS Брзина Сензор е целосно себе содржи GPS единица во пластична.Сензор-1 Брзина Сензорот има интегриран магнетни планината за леснотијата на инсталација.Можете да ја прилагодите вашата Брзина Сензор со конектори за Равен, Tee-Џет, ДИКИ-јован, John Deere и многу други брендови од Набљудувачите и Трактори.Сензор-1 Брзина Сензор карактеристики Радар Пулсот на 57 Hz за повеќето апликации и доаѓа стандард со 15 нога доведе жица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат