• Новак
Сензор-1-ДС-GPSM-D5-BLK-6, Црна

Сензор-1-ДС-GPSM-D5-BLK-6, Црна

DEN 1694.40

Достапност
Достапно за нарачка

12-Паралелно-канал беше-от.Претплата - без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор-1-ДС-GPSM-D5-BLK-6 6 Pack GPS земјата брзина Сензор Со 4 pin amp конектор за дики-џон или јован-Deere следи со 5 Hz за ажурирање на S со Не-екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат