• Новак
MACHEREY-NAGEL 702008 Завртка Ncek Шишенцето, N9, 0.2 ml, само 11,6 X 32.0 мм, Килибар, Рамни Дното, Конусна Вметнете Внатре, Широк, 1 Hydrolytic Класа Стакло (Пакување од 100)

MACHEREY-NAGEL 702008 Завртка Ncek Шишенцето, N9, 0.2 ml, само 11,6 X 32.0 мм, Килибар, Рамни Дното, Конусна

DEN 3018.00

Достапност
Достапно за нарачка

Barcoded ампули по барање. 11. 6 x 32 mm ампули може да се нарача како единствен компоненти или - заедно со затворањето на вашиот избор - како Шишенцето Комплет во некоја фиока-како PP-кутија за безбедно чување за време на потрошувачка во лабораторија.За сите ампули можете да побарате потврда за согласност (Цоц) за свој ISO документација.MACHEREY-NAGEL стаклени ампули се направени од 1 hydrolytic класа стакло.Широк отвор; ампули да бидат запечатени со нашите завртка затворачи N 9, врзани или составуваат.Различни вметоци за широко отворање на располагање.Поради капа дизајн општо употребливи за речиси сите авто samplers во GC и HPLC.Завртка вратот ампули N 9 се достапни во широк спектар, вклучувајќи.ампули со/без етикета + скала, во чист или килибар стакло (salinized верзии, исто така е достапен), како и пластични ампули.Специјалност ампули, како и оние со интегрирано стакло вметнете, се исто така вклучени.Доставени во PP кутии со 100 ампули секој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат