• Новак
Сонцето Шри чисто Стакло 8-425 Завртка Тема Стандард Отворање Ампули, 1,5 ml Капацитет, 12mm I. D. x 32-милиметри H (Пакување од 100)

Сонцето Шри чисто Стакло 8-425 Завртка Тема Стандард Отворање Ампули, 1,5 ml Капацитет, 12mm I. D. x 32-милиметри

DEN 356.64

Достапност
Достапно за нарачка

Ампули функција номинална 5mm дијаметар отворање и 12x32mm профил за да ги собере многу autosamplers. 8-425 ампули се особено погодни за повеќето инструменти каде шишенцето останува во примерокот послужавник за време на горивото.Одберете 5mm инсерти за ограничен обем апликации.Произведени од јасна, Типот 1 Класа А или килибар, Тип 1 Класа Б borosilicate стакло.Стаклени ампули функција на студиите, пишува-во patch за пригоден примерок идентификација.Ампули функција номинална 5mm дијаметар отворање и 12x32mm профил за да ги собере многу autosamplers, 8-425 ампули се особено погодни за повеќето инструменти каде шишенцето останува во примерокот послужавник за време на горивото, Произведени од јасна, Типот 1 Класа А или килибар, Тип 1 Класа Б borosilicate стакло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат