• Новак
WAF 2162 Сад 1925X за Леење, Висконсин

WAF 2162 Сад 1925X за Леење, Висконсин

DEN 1740.00

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени од страна на : Висконсин Алуминиум Леење.Направен во сад.Тип на производ е сад.На Тип на производ е алуминиумски контејнер 1925x.Земја на потекло сад, производител на овој производ е Висконсин Алуминиум Леење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат