• Новак
ЛАВ Trifala Churna -Пакет од 12 x 100GM

ЛАВ Trifala Churna -Пакет од 12 x 100GM

DEN 1824.00

Достапност
Достапно за нарачка

Triphala е моќен хербален лек кој се состои од Haritaki, Bibhitaki и амла.Тоа се користи во традиционалната медицина Ајурведа како лек на симптоми, вклучувајќи запек и воспаление.Рок на траење - 730 дена.Нема несакани ефекти.Лесен за употреба, Како што е ајурведа решение за поддршка на вас во правење живот посреќни искуство секогаш.Пакет Содржина : 12 x ( 100 GM ) trifala churna.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат