• Новак
Кали 4-во-1 Креветчето и Промени

Кали 4-во-1 Креветчето и Промени

DEN 7919.52

Достапност
Достапно за нарачка

Се конвертира во дете кревет (деца стража железнички се продава одделно), ден кревет, полна големина кревет (конверзија шини не се вклучени). 4 ниво душек пролет прилагодување за да се прилагодат на детето раст.Направени од substainable борови дрва.JPMA Уверение.Овластен да ги задоволи и надмине најновите Сојузна CPSC Стандарди.Се конвертира до креветчето, ден кревет, деца кревет (железнички се продава одделно), како и целосна големина кревет (полна големина конверзија шини не се вклучени). 4 ниво душек пролет прилагодување за да се прилагодат на детето раст.Направени борови дрва.На разноврсна Кали 4-во-1 креветчето и промени е совршен за простор-свесни семејството и е совршено бебе станица.Менување на маса доаѓа опремен со две фиоки и три единица полици кои подоцна може да се користи како ноќната/салон кога се конвертира во полна големина кревет.Своите трајни, не-токсични заврши прави креветчето лесен за одржување.Деца парапет се продава одделно.На разноврсна Кали 4-во-1 креветчето и промени е совршен за простор-свесни семејството и е совршено бебе станица.Менување на маса доаѓа опремен со две фиоки и три единица полици кои подоцна може да се користи како ноќната/салон кога се конвертира во полна големина кревет.Своите трајни, не-токсични заврши прави креветчето лесен за одржување.Деца парапет се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат