• Новак
BEABA од Shnuggle Конвертибилна Воздух Креветчето, 2-во-1 Ноќни Sleeper Младата Креветчето да Полна Големина Креветчето, Бебе Душек и Полна Големина Душек Вклучени, Сива

BEABA од Shnuggle Конвертибилна Воздух Креветчето, 2-во-1 Ноќни Sleeper Младата Креветчето да Полна Големина

DEN 17037.36

Достапност
Достапно за нарачка

2-ВО-1 : се Протега на животот на BEABA од Shnuggle Воздух Ноќни Младата Креветчето од 6 месеци до 2 години или 35" (или кога ќе се обиде да се искачи надвор).ЛЕСНО да се ПРОВЕРИ НА БЕБЕТО : Големи, dual-view мрежа страни се промовира breathability и ќе ви овозможи да го видите вашиот малку еден повеќе лесно.МУЛТИ-ВИСИНА : 7 висина корекција одговара на повеќето кревети височини (во рамките на опсегот на 16.9"-25.2").КВАЛИТЕТ : Дише, противалергиски влакна душек.Мека поместена страни дополнителна заштита.Мие и се отстранува противалергиски ткаенини.ВКЛУЧЕНИ : полна големина креветчето ткаенини, продолжен кревет база, рамка екстензии, Полна Големина Креветчето Воздух-Проток на Душек и потребните алатки за собрание.На BEABA од Shnuggle Конвертибилна Воздух Креветчето ви овозможува да ги конвертирате вашите BEABA од Shnuggle Воздух Ноќни Sleeper Bassinet во стилски Полна Големина Креветчето, проширување на вашиот малку што е пријатна, безбедно, спиење простор, додека тие се приближно 2 години, додека помагање да се олесни нивната транзиција кон деца кревет.На Ноќни Sleeper Bassinet и Полна Големина Креветчето и двата се дизајнирани со фокус на breathability, функција и дизајн.Dual-view, мрежа страни се зголеми струење и видливост, па можете да се внимава на вашиот малку еден.Противалергиски влакна душек тоа е 50% повеќе дише од стандардните пена душеци, помага да се намали ризикот од прегревање.Zip-надолу страни ќе ви овозможи лесно да пристапите на бебето во текот на ноќта.Отстранлив противалергиски ткаенини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат