• Новак
Rosebery Деца Традиционалните 5 во 1 Конвертибилна Креветчето и Промени во Собата во Бело

Rosebery Деца Традиционалните 5 во 1 Конвертибилна Креветчето и Промени во Собата во Бело

DEN 7677.84

Достапност
Достапно за нарачка

Три отворени полици.На елегантна и безвременски Rosebery Деца 5 во 1 конвертибилна креветчето и промени без напор ќе стане совршен прилог на било расадник.Материјал : Висок Квалитет на Нов Зеланд Борови и Композити.Спецификации : - Производ Димензии : 41.5 во 1 конвертибилна креветчето и промени е JPMA заверена и е во согласност со сите ASTM стандарди за безбедност за да се обезбеди најбезбедните спиење средина за вашето дете.8" Д - Производ Тежина : 83 кг.Нуди простор за заштеда на решение, 5 во 1 конвертибилна креветчето и промени може да се пофали многу простор за складирање со три фиоки и три отворени полици, па вашиот детето предмети се секогаш на дофат.На креветчето може лесно и безбедно да се одржи било која стандардна големина креветчето душек, со прилагодливи душек височини за да одговараат на потребите на вашите расте дете.Кој е прикачен менување на маса со водоотпорен винил менување на подлога и безбедност на рака, ова креветчето и промени обезбеди погодно место за да го промените вашето бебе.Не-токсични заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат