• Новак
Паун Пердуви Ново Прилагодено Мини Преносни Пепел Фах Нерѓосувачки Челик Ashtray

Паун Пердуви Ново Прилагодено Мини Преносни Пепел Фах Нерѓосувачки Челик Ashtray

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Паун пердуви Ново Прилагодено Мини Преносни Пепел Фах Нерѓосувачки Челик Ashtray.Фестивал подарок;Одмор подарок за Св. Валентин подароци Велигденски подарок за Денот на Мајката подарок.Денот на таткото подарок ноќта на Вештерките подарок за Денот на Благодарноста подарок Божиќ подарок.Нова Година е Ден подарок девојка подарок дечко подарок.мајка подарок , татко подарок наставник подарок Свети Патрик Ден подарок Меморијалниот Ден подарок.Пилулата кутија е изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Здрав Метална Конструкција со Пластика во Внатрешноста Divider .Единствена светла шема,уникатен подарок за мажи или жени.Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.Постојат три одвоени прегради, овој пренослив комплет може да се направи Таблет Медицина Џеб Ташна за Патување Пилула Витамин Декоративна Кутија Случај Носителот Носи вашиот таблети во стил.Оваа пилула кутија случај е домот во тоа е едноставноста и многу функционални.Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Мерки За Прибл. 2" во.W x 5/8" во.H; Внатрешни divider чува вашите апчиња организирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат