• Новак
ROGOZ Дрво Пура Ashtray За Мажите,Трајни Солидна 4 Слот Пура Носителот,Големи Тешки Отворено Дрвени Пура Ashtrays За Патио,Дрвени Пура Пепел Послужавник За Домашна Канцелари?

ROGOZ Дрво Пура Ashtray За Мажите,Трајни Солидна 4 Слот Пура Носителот,Големи Тешки Отворено Дрвени Пура Ashtrays

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Значи, вие и вашите пријатели и семејство може да имаат добар време заедно на отворено.Значи, вие и вашите пријатели и семејство може да имаат добар време заедно на отворено.Ова дрво пура ashtrays за мажи доаѓа во прекрасен подарок кутија која е совршен за прилики како денот на таткото или роденден страни.на слотови на нашите дрво ashtrays може совршено да се вклопи во сите големини пури и држете го цврсто во место.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ASHTRAY ЗА ПУРИ - Ова големо дрво пура ashtray сад е направен од врвен квалитет на дрво.Многу лесно да се чисти и да се одржуваат : избрише по секоја употреба со влажни партал и се исуши.Овој елегантен изглед мали цигари ashtray е доволно длабока ( 1inch ) за да се спречи пепел од се разнесени од ветрот.Овој елегантен изглед мали цигари ashtray е доволно длабока ( 1inch ) за да се спречи пепел од се разнесени од ветрот.Бидејќи оваа цигара ashtray е направен од 100% дрво, ние препорачуваме да се задржи надвор од дожд и директно сонце да се прошири тоа е животен век.Овој елегантен изглед мали цигари ashtray е доволно длабока ( 1inch ) за да се спречи пепел од се разнесени од ветрот.ЛУКСУЗНА КУЛ ПОДАРОК ЗА МАЖИТЕ - Квалитет пура додатоци кои ќе го направат совршен подарок за машкиот пушач.добра пура дрво ashtray за било табела во вашиот дом или канцеларија.LEGANT УМЕТНОСТ & ДЕКОРАЦИЈА - Носи природната убавина на дрво, што го прави овој круг ashtray сад стилски дома décor за современите и традиционалните стил познавачите.Нашите дрво пура ashtrays се тестирани за влијанието на надворешните фактори.Овој елегантен изглед мали цигари ashtray е доволно длабока ( 1inch ) за да се спречи пепел од се разнесени од ветрот.НАПРАВЕНИ од СТРАНА СТРАСНИ ПУРА ЉУБОВНИЦИТЕ – Ова пура пепел носител е направен со исклучителна изработка на понудата на повеќето пријатно пушењето искуство.ЗАТВОРЕН&ОТВОРЕНО ASHTRAY – Овој голем ashtray за пури е доволно голема за да им служи на 2 пушачи во исто време и доволно длабоко за да се спречи пепел од тоа да биде воодушевен од ветрот.

Спецификацијата

Dimensions:
4 x 4.5 x 1.5 ( 11 cm x 12cm x 4 cm )

Со стоката дадена додека купуваат