• Новак
YCLZNB Алуминиум Легура Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Ashtray со Капак, Отворен и Затворен Home Office Декорација Бар, кафуле, Хотел Преносни Големина 11.5X10cm

YCLZNB Алуминиум Легура Ashtray, Голем Капацитет Ashtray, Ashtray со Капак, Отворен и Затворен Home Office

DEN 2344.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Алуминиум легура Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стабилен, нема да биде лесно тропнал завршена.Стапица, лесно да се одржи без да паѓа, со голем капацитет windproof дизајн, може да го блокира пепел од летаат насекаде.Лесен за користење : алуминиум легура може да се употребуваат многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен Алуминиум легура украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.На ashtray е одлична за патио отворено home office состанок на простории за ресторани, барови, хотели и КТВ итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray Style : Vintage Gender : unisex Material : алуминиум alloy Size : 11.5 X10cm Color : j The пакетот вклучува : Ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

XKAOL Нордиските Цемент Ashtray Дома Декорација Додатоци Пепел Рек Дневна Соба Канцеларија Кафе на Маса Декорација

Димензии : должина 9*ширина 9*висина од 2,5 (cm).Кога користите некоја ashtray, препорачливо е да се стави хартие�

DEN 1689.84