• Новак
YJ-додатоци Долго Цемент Ashtray Креативни Индустриски Правец на Конкретни Ashtray Личност Модерен Минималистички

YJ-додатоци Долго Цемент Ashtray Креативни Индустриски Правец на Конкретни Ashtray Личност Модерен Минималистички

DEN 631.20

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот е едноставен, но многу стилски и практично дома.Тоа не имате било какви убави бои, но тоа може да се чуваат едноставен и елегантен на вашиот монитор.Имајте на маса и да го чисти подот.Корисно и добар квалитет.Нема повеќе пепел и отпушоци од цигари на масата да се задржи вашата соба без мирис.Модерни декоративни ashtray за вашето биро. (За производство на цигари задник е премногу мал за пури).Безбеден, хигиенски, 100% не-porous материјал во согласност со здравствени стандарди, безбедно и lead-free, спречување на дамки и мириси, лесен за чистење.Идеален за секојдневна употреба, подароци, барови, КТВ, ресторани, кафулиња, отворено забавни или дома декор.Производ параметри Материјал : Цемент Класификација на бои : црна Стил : едноставен и модерен Производ големина : 155 * 115 * 32 mm Опсег : бар, КТВ, ресторан, кафетерија, отворен за забава или дома декорација Тежина : за 0,7 кг прирачник за мерење има грешка на 1 / 2cm бојата на елемент прикажани во слика може да се разликуваат од тие на екранот на вашиот монитор затоа што екранот не е на истиот стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

XKAOL Нордиските Цемент Ashtray Дома Декорација Додатоци Пепел Рек Дневна Соба Канцеларија Кафе на Маса Декорација

Димензии : должина 9*ширина 9*висина од 2,5 (cm).Кога користите некоја ashtray, препорачливо е да се стави хартие�

DEN 1689.84