• Новак
Пура Ashtray Кристално Стакло Ashtray Креативен Моден Тренд Подарок Мали Големи Ashtray Office Home Дневна Соба Ashtray Цигара Ashtray (Боја : А, Големина : 25cm)

Пура Ashtray Кристално Стакло Ashtray Креативен Моден Тренд Подарок Мали Големи Ashtray Office Home Дневна

DEN 3553.68

Достапност
Достапно за нарачка

Инкорпорирање на sandblasting резба технологија во кристално ashtrays, subverting традиционалното размислување и создавање на иновативни производи.Чисти и уредни, сечење на изработка, транспарентен материјал се направени со едноставна изработка, сечење, полирање и други рачни занаети се внимателно стокмено.На дното на ashtray усвојува sandblasting гравирање технологија, што ја прави убава зголеми модели имаат богата три-димензионален ефект, а сликата е lifelike.Рабови и агли се полира рачно, рабови и агли се различни, и рака се чувствува круг и да не се намали раце.Широка примена простор, трпезарија, спална соба, кујна, дневна соба, итн.Одговараат за домови, дворови, канцеларија, бар, кафуле, хотел, ресторан, забава, бифе, итн.Име на производ : Ashtray Material : K9 crystalprompt : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Како монитор е различен, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, не може да биде малку грешка во рачно мерење на големината, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојде на сите да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кристално стакло отворен и затворен ashtray, Уникатен попуштат дизајн форма。Home Office Tabletop Убава Декорација(виножито)

Висок Квалитет на Стакло : Оваа цигара ashtray е направен од висок квалитет.Надворешен пречник од 5.9 инчи, на

DEN 405.60