• Новак
MYERZI Гроздобер Ashtray Кинески Стил Бутик Свиња Ashtray Креативна Личност Вино Кабинет Спална соба Декорација Испрати Маж Дечко Роденденски Подарок (Боја : Метален, Големи

MYERZI Гроздобер Ashtray Кинески Стил Бутик Свиња Ashtray Креативна Личност Вино Кабинет Спална соба Декорација

DEN 1963.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : еколошки и природни смоли, тешко текстура, тешко да се носат и нула, природна заштита на животната средина и не-токсични, е изборот за правење домашни додатоци.Дизајн : Поставување на чад стапица за да се спречи пушењето, од гасење на привремено; дизајн на свиња форма ashtray, деталите се детални, изразот е жив, ветрот и чад.Карактеристики : традиционално старите изработка, чиста рачно изработени, занатски резба, стил на дизајн е едноставен и елегантен, практични и уметнички комбинација, може да биде прифатена, може да се наплати.Улога : Ashtray Во прилог на традиционалната форма, луѓето, исто така, се интегрира уметност, така што ashtray не е само алатка, но, исто така, се парче уметност.Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.Ако имате проблем со логистика, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.Ако имате проблем со логистика, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Боја : Металик| Големина : FProduct Име : Свиња ashtray.Материјал : Смола.Стил : Кинески ретро.Боја класификација : металик боја - свиња ashtray.Карактеристики : Единствена фацетирани ashtrays даде вашата соба транспарентно и елегантен изглед кој апелира до сите очи.Тоа не е само ashtray, но, исто така, многу убаво декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат