• Новак
Ирски Детелина Стакло Ashtray Дијаметар 3.3 Транспарентна Цигара плоча за Домашна Канцеларија Tabletop Користете Внатрешен или Надворешен Биро Декорација

Ирски Детелина Стакло Ashtray Дијаметар 3.3 Транспарентна Цигара плоча за Домашна Канцеларија Tabletop Користете

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стакло.Основни информации : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Предности : Ова ситно полиран стакло ashtray е кристално јасна, нема меурчиња, и непречено работ не се повредат вашите раце.Разумното ритам дизајн може да се поправи на цигари, спречување на тркалање, и е погодно за сместување.Предности : производот донесува зрак устата облик дизајн, кој ви овозможува да се одржи на нафта fume кога ќе го користите за да се спречи масло fume од летање.Непречено внатрешниот ѕид го прави лесен за чистење по употребата.Погоден за : дневна соба, спална соба, сала за состаноци, канцеларија, автомобил ентериерно уредување, за статистика и дома кабинетите се полни со стил.Тоа е исто така одличен подарок.Посебна забелешка : ве Молиме проверете детални информации пред купување.Нашите производи, исто така, ја прифати прилагодени слики.Ако ви треба или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.За пушачите, ставање на стакло ashtray во саканата позиција може да имаат добар декоративен ефект, и исклучителна обрасци може да се покаже вашиот уникатен вкус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат