• Новак
Простор Планета Море Em1 Стакло Ashtray Пушењето/Монета Носителот 4x3 Тешки Декоративни Лесно се Чисти Одлично За Барови И Patios

Простор Планета Море Em1 Стакло Ashtray Пушењето/Монета Носителот 4x3 Тешки Декоративни Лесно се Чисти Одлично

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Чисто Стакло.Тешки. 4"X3" Инчи.Сопствени Направени да Нарачате.Сомот Дното.Ќе се купуваат чаша плоштадот ashtray.Тоа е тешка должност и мерки околу 4"x3" инчи.Топлиот дното на ashtray е пренослив за да се обезбеди за лесно чистење и да спречи било каква штета на прилагодено дизајн.Одлично за никаде, како барови и отворено patios!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

XKAOL Нордиските Цемент Ashtray Дома Декорација Додатоци Пепел Рек Дневна Соба Канцеларија Кафе на Маса Декорација

Димензии : должина 9*ширина 9*висина од 2,5 (cm).Кога користите некоја ashtray, препорачливо е да се стави хартие�

DEN 1689.84