• Новак
Черепот Ashtrays, Креативни Черепот Ashtray Пушењето Цигари Фах Сад Пушењето Додатоци Оркестарот за Мажи Жени

Черепот Ashtrays, Креативни Черепот Ashtray Пушењето Цигари Фах Сад Пушењето Додатоци Оркестарот за Мажи Жени

DEN 928.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој череп ashtray е направен од висок квалитет смола, безбедно, мала тежина и лесен за употреба.Дизајнот на страшно черепот ashtray го прави изненадувачки и уникатен да се погледне.Можете да пушите додека користење на тоалет и не се грижи за намалувањето soot насекаде.Тоа е најдобар избор можете да ги најдете за подарок сте подготвени за вашиот партија декорација.Совршен за ноќта на Вештерките и фантастична за било хорор тематските прослава. 100% сосема нов и висок quality Features : Овој череп ashtray е направен од висок квалитет смола, безбедно, мала тежина и лесен за употреба.Дизајнот на страшно черепот ashtray го прави изненадувачки и уникатен да се погледне.Можете да пушите додека користење на тоалет и не се грижи за намалувањето soot насекаде.Совршен за ноќта на Вештерките и фантастична за било хорор тематските прослава.Погоден за countertop, канцеларија, хотел, дневна соба и така натаму.Тоа е најдобар избор можете да ги најдете за подарок сте подготвени за вашиот партија декорација.Черепот Ashtray само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : Resin Size : прибл.11.5x3cm/4.53x1.18in Color : Како слики shown Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Черепот Ashtray.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат