• Новак
Керамичка чаша ashtray, 3 Пепел Носители, креативни ashtray, отворено ashtray, цигари windproof ashtray, рачно изработени керамички ashtray за одмор ентериерно уредување на хотелот семеј?

Керамичка чаша ashtray, 3 Пепел Носители, креативни ashtray, отворено ashtray, цигари windproof ashtray, рачно

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голем капацитет керамички ashtray : нашата ashtray е направен од mottled глазура керамика, која е antirust и anticorrosive.Класичен Керамика Ashtray со капак.Анти пропадна база дизајн, многу балансирана поставеност.Издржлив, лесен за чистење, без промена на бојата, не исчезнува.На пура ashtray е погодна за спални соби, дневни соби, балкони, отворено и на други места.Тоа може ефикасно да се спречи мирис на чад и пепел од кои лебдат во воздухот, и да се направи вашиот дом поудобно и здрави.Тоа е рачно изработени од страна на традиционалните занаетчиски.Дизајнот е прекрасна и елегантна, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Тоа е совршен подарок за пушачите.Три мали вдлабнатини спречи цигара мазна, мазен и лесен за користење, и база на е дизајниран со анти лизга дизајн, така што немора да се грижите за стабилност.Производ големина : 4.3x3.1 инч (11cmx8cm).Ние гарантираме за квалитетот и услугите, ако примате какви било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас.Боја : Црвена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кристално стакло отворен и затворен ashtray, Уникатен попуштат дизајн форма。Home Office Tabletop Убава Декорација(виножито)

Висок Квалитет на Стакло : Оваа цигара ashtray е направен од висок квалитет.Надворешен пречник од 5.9 инчи, на

DEN 405.60