• Новак
КО-Z Ashtray со Капак, без чад Стои Отворено Ashtray за Домашна Градина Патио Цигари Пепел Задник Располагање, 24или 16.5 од не ' Рѓосувачки Челик Windproof Стојат Надвор Пура Сад П?

КО-Z Ashtray со Капак, без чад Стои Отворено Ashtray за Домашна Градина Патио Цигари Пепел Задник Располагање,

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодлива висина - 2-парче челик столбови во хром метал пепел urn внатрешни работи минимизира smoldering.Отстранлив Пепел Urn - отстранлив врвот обезбедува едноставен за чистење, само се отстрани ashtray, празни пепел внатре и ја избришат пепел остатоци, а потоа ќе најдете ништо друго туку еден беспрекорен и елегантен цигара послужавник.Додадено Стабилност - пондериран & поголема база обезбедува додаде внатрешна стабилност, не грижете се за паѓање надолу ashtray или пепел одлевање, подобро одржување на вашиот простор во чисти.Брза Монтажа - Брзо да се соберат оваа прекрасна стои ashtray во рок од 5 минути со користење на настава предвидени за својата погодност.Оваа лента има до 40 отпушоци од цигари, додека одржување на вашиот простор мирис за слободни.Притиснете на рачката на пепел колекционер да се откажат од цигарите отпад во фиоката.Нерѓосувачки челик послужавник и капакот се отпорни на корозија доказ и лесно да се чисти.Стенд може да се постави во две различни височини за да ги задоволат вашите потреби.Просечна база обезбедува супериорна стабилност, дури и кога се користи на отворено.На лесни нерѓосувачки челик изградба и лесно отстранливи дизајн го прават тоа лесно да се одржи и да го користите насекаде, во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат