• Новак
Мал Череп и Крстот Коски Везени Железо на Далноводи

Мал Череп и Крстот Коски Везени Железо на Далноводи

DEN 60.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет, детални везови applique може да се пораби или пеглаат на полиестер или памук.Миење на ладно, суво на не-топлина.Лесно DIY занает проектот за деца или почетници.Одлично за џемпери, beanies, капи, чанти, фармерки, јакни, облека, маски, и многу повеќе!.Upcycle и се еколошки!Уреждам дупка или покријат дамка и repurpose вашата гардероба.Не-традиционални користи : Направи keychain, Божиќ украс, декоративен магнет, pin за вашата јакна или шапка, го прават погоден за носене накит, или поздрав картичка!.Пегла на закрпи се одличен начин да ја покажат својата креативна и индивидуална личност.Овој patch доаѓа подготвен да железо, или можете да го шие овој за со машина за шиење или да се шие неколку капи бода за постојан апликација.Доколку сакате да ги додадете овие да ги чевлите или светилка сенка, ние препорачуваме E6000 занает лепак или едноставно да го користите вашиот топла лепак пиштол.Извезена закрпи се толку разновиден, можете да го персонализирате и ги красат речиси ништо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат