• Новак
Печ, Везени Печ (Железо или Шие-On), DILLIGAF Черепот Хеликоптер Крстот (Не ми Изгледа Како да сум се Даде Ебам), 3.5 x 4

Печ, Везени Печ (Железо или Шие-On), DILLIGAF Черепот Хеликоптер Крстот (Не ми Изгледа Како да сум се Даде

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : Луди Новина Човек®.Предмет : Везени печ (железо или шие-на).Големина : 3.5" x 4".Материјали : Twill ткаенина печ со железо на лепило поддршка. 100% rayon тема везови.Примена : Шие овој patch врз кожени јакни или елеци (не железо).Железо овој patch врз тексас, крпа, или други топлина-отпорни на удари материјали.Поставете железо за 270 степени Фаренхајтови (132 целзиусови степени) и притиснете за 15-30 секунди.Не се прегрее лепенка или материјал.Ова е премиум квалитет везени печ од Луди Новина Човек.Сите Луди Новина Човек дамки се направени со користење на најдобар квалитет на материјали за години на проблеми-слободна употреба.Оваа декоративни додатоци кои може да се пораби на кожа елеци, јакни, или било која друга кожа облека или кожа површината.Овој patch исто така, може да се пеглаат на било мека, топлина-отпорни ткаенини, како што се тексас јакни, фармерки, панталони, маици, капи, duffle торби, ранци, и повеќе.Можете исто така да користите Лепенка (не се вклучени) за да го прикачите безбедно овој patch на само за било која површина за декорација.НЕ железо оваа лепенка на кожа, најлон, или било кој друг вид на материјал кој може да биде оштетен од топлината на железо.Поставување на железо за 270 степени Фаренхајтови (132 целзиусови степени) и притиснете на далноводи на на материјалот за 15-30 секунди.Не се прегрее лепенка или материјал.Бидете сигурни да проверите сите наши други површини.Имаме илјадници и илјадници голема закрпи за да изберете од.Најдете совршениот patch да се изразат себе!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12 Парчиња Насмевка Лице Печ Симпатична Железо на Печ Декоративни Фустан Среќен Лице Печ за Шиење Облека Украсување

Симпатична подарок : Оваа симпатична железо на печ е изгледа живописни и убава, може да биде убав избор з

DEN 206.16