• Новак
Долго Beading Дополнителните Tassel V Деколте Јака Кристал Rhinestones Applique Закрпи Bodice за Свадба Фустани

Долго Beading Дополнителните Tassel V Деколте Јака Кристал Rhinestones Applique Закрпи Bodice за Свадба Фустани

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Шоу на сликата. (Везови Обрасци) парична Казна изработка,убава во деликатес и модерен покаже везови фустан. (Одлично за Декорација) Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. (Лесно DIY) Идеален за Шиење, венчаница, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. (Мода Applique) да се Шие на лепенки,beaded закрпи applique, цвет везови applique закрпи, beaded закрпи, круна значки,beaded закрпи за облека, applique закрпи, 3 D цветни површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12 Парчиња Насмевка Лице Печ Симпатична Железо на Печ Декоративни Фустан Среќен Лице Печ за Шиење Облека Украсување

Симпатична подарок : Оваа симпатична железо на печ е изгледа живописни и убава, може да биде убав избор з

DEN 206.16