• Новак
SUPERDAVVES СУПЕРМАРКЕТ Босна и Нова Земја Знаме Мали Железо на Печ Сртот Значка 1.5 X 2.5 Инчи Нови

SUPERDAVVES СУПЕРМАРКЕТ Босна и Нова Земја Знаме Мали Железо на Печ Сртот Значка 1.5 X 2.5 Инчи Нови

DEN 54.96

Достапност
Достапно за нарачка

ПЕГЛА НА ПЕЧ СРТОТ ЗНАЧКА.МАЛА ЗЕМЈА СО ЗНАМЕ.ШТО СЕ КУПУВАЊЕ НА ОВОЈ БОСНА И НОВА ЗЕМЈА ЗНАМЕ ОД 1,5 ИНЧЕН X 2.5 ИНЧЕН МАЛИ ПЕЧ СРТОТ ЗНАЧКА .НОВО .АКО ТИ ТРЕБА НЕКОЈА ЗЕМЈА КОЈА НЕ МОЖЕТЕ ДА НАЈДЕТЕ ПИШЕТЕ МИ И ЈАС ЌЕ ВИДАМ АКО МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ ТОА ЗА ВАС.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12 Парчиња Насмевка Лице Печ Симпатична Железо на Печ Декоративни Фустан Среќен Лице Печ за Шиење Облека Украсување

Симпатична подарок : Оваа симпатична железо на печ е изгледа живописни и убава, може да биде убав избор з

DEN 206.16