• Новак
Писмо на Железо - Црвена Буква П -10 компјутери Азбука Писмо Железо на Закрпи да се Шие на Appliques (Црвена, Q)

Писмо на Железо - Црвена Буква П -10 компјутери Азбука Писмо Железо на Закрпи да се Шие на Appliques (Црвена,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Appliques 2.16 x 1.77 инчи.Убави и корисни : Можете да ги користите овие убави закрпи за да се покријат скршени дупки или красат вашата облека и светли бои и посебни обрасци ги прави повеќе атрактивни.Токму направена во ЕУ.Упатство за Употреба : 1) Место печ на сакав место предната страна нагоре (сјајна страна надолу) . 2) Покрие печ со крпа . 3)Поставување на железо, 150 °C. 4) Железо преку далноводи со притисок за 20 секунди. 5)Железо повторно на задната страна за 20 секунди. 6)Оставете да се излади. 7)Железо, во парчиња, се препорачува и пораби да ги спречи пилинг по перење.Не се погодни за деца под 3-годишна возраст.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : НЕ железо со пареа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат