• Новак
LEGEEON ACU ЕМС EMT САД Знаме Покори Болничар Медицински Моралот Тактички Војска Опрема Допир Fastener Печ

LEGEEON ACU ЕМС EMT САД Знаме Покори Болничар Медицински Моралот Тактички Војска Опрема Допир Fastener Печ

DEN 190.80

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3.3 2.0 x инчи / 8.2 x 5.0 cm (aprox +/- 5%).Двострано Допир Fastener поддршка (кука и јамка).ACU ЕМС EMT САД Знаме Покори Болничар Медицински Моралот Тактички Војска Опрема Допир Fastener Печ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат