• Новак
SDENSHI UNDERARM ПОТ ВЛОШКИ Чувајте ги Вашите Пазуви Свежи, Guard вашата Кошула и да се Борат Прекумерно Потење. Расположливиот Индивидуално Спакувани Парови Памук Влошки - 50

SDENSHI UNDERARM ПОТ ВЛОШКИ Чувајте ги Вашите Пазуви Свежи, Guard вашата Кошула и да се Борат Прекумерно Потење.

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго.Да си свежи и слободни од пот.Одлично за топли денови или спортски активности.Удобен за носење и дискретна.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.За еднократна употреба, без миење е потребно.Совршен за надворешна и патување.Ова е сет на 2/20/50/80/100 Индивидуални Пот Влошки, едноставно се отстрани од пакување и да го прикачите на пазувите регионот на вашиот избран облека.Погоден за повеќето типови на кожа,за Мажи или Жени.Опис : - Ова е сет на 2/20/50/80/100 Индивидуални Пот Влошки, едноставно се отстрани од пакување и да го прикачите на пазувите регионот на вашиот избран облека. - Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго.Да си свежи и слободни од пот. - Погоден за повеќето типови на кожа,за Мажи или Жени. - Удобен за носење и дискретна.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.За еднократна употреба, без миење е потребно.Совршен за надворешна и патување. - Одлично за топли денови или спортски активности. - Направен од Абсорбента не ткиво ткаенина.Спецификација : - Големина : прибл. 9.5x8cm/ 3.74x3.15inches Package Вклучува : 2/20/50/80/100 Парчиња Расположливиот Пот Pads Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат