• Новак
UAYESOK NMO Магнетни Антена Планината База,3.5 инчен 14KG Вшмукување PL259 да BNC Конектор за Кобра Midland Uniden Рачни Благајничките Радио Скенер/NMO Мобилен Антена

UAYESOK NMO Магнетни Антена Планината База,3.5 инчен 14KG Вшмукување PL259 да BNC Конектор за Кобра Midland

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

[NMO Планината Магнетна База]База Дијаметар : 90mm/3.5 инчен,Вшмукување : 14 KG(За 30.8 lb) ;. [NMO Антена Врска ]Погоден за БЛАГАЈНИЧКИ/HF/VHF/UHF NMO антени;. [5 M(16.4 ft) RG58 Коаксијален Кабел] BNC Машки Plug RG58 Коаксијален Кабел,Погоден за мобилни радио со BNC Конектор.Можете исто така да користите адаптери за да го направите да работи на вашиот други радија;. [Мека гума на магнети]магнетно Основата е составен од магнет и гума,Безбедно и издржливи,нула-отпор;.Магнетна база Лесно да го инсталирате, plug and play инсталација.Спецификација : .NMO Врска Стил.Дијаметар : 90 MM(3.5 инчи).Вшмукување : 14 KG(За 30.8 lb).Кабел : RG-58(5m за 16.4 ft).BNC Машки Конектор на крајот на кабелот.Пакетот вклучува : . 1* 90 MM NMO Магнет Планината База со 5m NMO ДА BNC RG58 Коаксијален Кабел (Не се Вклучуваат Антена).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат