• Новак
ClimaTek Надгради Машина за Перење Шок Апсорбер за LG 4901ER2003A

ClimaTek Надгради Машина за Перење Шок Апсорбер за LG 4901ER2003A

DEN 2320.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Машина за Перење амортизер. ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # 4901 ER2003 A. ▶ Врвен Квалитет Clima Tek Замена Дел, Изграден да Трае!. ▶ Без Електрична Измени или Адаптери е Потребно. ▶ Работи со LG и многу повеќе!.Ова е сосема нов Clima Tek Машина за Перење амортизер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

M20 x 30мм Хидраулични Амортизерите Ефикасна Шок Апсорпција Пневматски Шок Апсорбер Хидраулични Амортизацијата

Тоа може да го намали стресот и бучава во автоматски механички операции, подобрување на работа ефикасно

DEN 1536.00