• Новак
Yingchi Карбонски Влакна Автомобил Задната Врата на Багажникот Капак Заштита Покрие Намали за Toyota Highlander 2020 2021 2022 2023

Yingchi Карбонски Влакна Автомобил Задната Врата на Багажникот Капак Заштита Покрие Намали за Toyota Highlander

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен.Сосема нов поинаков поглед на сигурно фати сите внимание.Лесна инсталација, без било какви алатки.автомобилската селотејп е во прилог.За Toyota Highlander 2020 2021 2022 2023. 100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : Карбонски Влакна црн Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен завршна Површина : Карбонски Влакна Обложени Лесен за Инсталација : селотејп автомобилот изгледа Модата и убава!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесно да се инсталира пакетот ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодарам многу ~!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zxm Пар Метал Супер пчела Автомобил Амблем Премиум 3D Страна Фендер Спорт Авто Значка Налепница Decal за Предизвикувач

Answer : ___________________________ NOTE : 100% сосема нов.Материјал : Метал.големина?11.3 cm x 6.3 cm(4.45 x 2.48").Пакет : Пар Метал Амбле

DEN 407.52