• Новак
MICROCK 3D Метал задната врата Внесете Букви на Ford Explorer Задните Амблем Decals Пластични Внесува(Црна)

MICROCK 3D Метал задната врата Внесете Букви на Ford Explorer Задните Амблем Decals Пластични Внесува(Црна)

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

за Ford Explorer. 3 D Дизајн : На воскреснати солидна значка писмо со убав bevel да се вклопи во криви, сложени вдлабнати површината се создаде кул 3 D.Тешки и Сјајна decal навистина да се направи на задната врата се ПОЈАВИ во еден суптилен начин.Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употреба.Лесна инсталација со двострано селотејп.Чистење на површината и топлина касетата пред инсталацијата ќе им помогне на маската се држи во место подобро.Ако не сте 100% задоволни со Нашиот производ, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена.за Ford Explorer 3 D Дизајн : На воскреснати солидна значка писмо со убав bevel да се вклопи во криви, сложени вдлабнати површината се создаде кул 3 D.Тешки и Сјајна decal навистина да се направи на задната врата се ПОЈАВИ во еден суптилен начин.Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно при користење Лесна инсталација со двострано селотејп.Чистење на површината и топлина касетата пред инсталацијата ќе им помогне на маската се држи во место подобро Ако не сте 100% задоволни со Нашиот производ, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена.Напомена : 1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без прашина 2.Бидете сигурни да се исчисти вдлабнатини темелно да се направи долговечност на лепило пред да аплицираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zxm Пар Метал Супер пчела Автомобил Амблем Премиум 3D Страна Фендер Спорт Авто Значка Налепница Decal за Предизвикувач

Answer : ___________________________ NOTE : 100% сосема нов.Материјал : Метал.големина?11.3 cm x 6.3 cm(4.45 x 2.48").Пакет : Пар Метал Амбле

DEN 407.52