• Новак
Decanter Виски Чаша Сет од 2, Европски Стил Коктел Аристократски Исклучителна Шарени Дизајн Виски Очила, за Алкохол Алкохол Бурбон

Decanter Виски Чаша Сет од 2, Европски Стил Коктел Аристократски Исклучителна Шарени Дизајн Виски Очила, за

DEN 1893.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% Виски Чаша - Нашите класична виски чаша е направен од високо - квалитет ултра - чисто стакло за да се осигура безбедноста на вашиот пијалок и да се обезбеди дека виски задржува температура.На машина за миење садови е безбедно и препорачливо е да се мијат со рака.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти.Врвен изработка - Сите наши виски очила се рака - разнесени од највисок квалитет ултра - транспарентно кристали со максимална јасност и сјај.Старомодна чаша пиво - Дебел база, права линија,octagon, транспарентно стакло, овој елегантен гимнастик првенство има старомоден дизајн и е - мора да има за вашиот гимнастик серија, тоа ќе ја зајакне вашата пиење искуство!.Совршен пијалок за вас - тешки - должност гимнастик стакло е идеален за виски,водка,виски, бурбон виски и речиси сите духови!.Објектот Тежина : ?2536 Грама.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виски Decanter Стаклено Шише Вино-Фармацевт со Инка И Затка Допрете Дизајн,за производство на Вино,Liquors,Виски,Пијалоци

ЗАДРЖИ ВАШИТЕ АЛКОХОЛ ТЕМПЕРАТУРА : Дизајнирани за ослободување на полн вкус и aromaof за оптимален сензор�

DEN 544.80