• Новак
4-Џебови Трговски Картичка Врзивно средство со Ракави, 400 Карти за Трговија Картички Колектори Албум, за Носење Врзивно Книга Папка Организаторот за Момчиња и Девој

4-Џебови Трговски Картичка Врзивно средство со Ракави, 400 Карти за Трговија Картички Колектори Албум, за Носење

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сметководствена јаже-практично да ги носите.Со силна цвест завари, на трајни тешки-тежина страници се направени за долготрајна употреба и тие лесно може да се избриша, дури и ако тие се случајно се опфатени со мала дамка.Оваа картичка книшка има 50 страници.Ако имате користено сите простори, повеќе не може да се вчита картички.????400 картичка слотови и лесен-за-носат спецификации : Нашата носење врзивно има 50 страници и 8 џеб страници, сите 400 картичка слотови, со исклучок на картички.Нашите врзивно Картичка Страници обезбеди начин за вас да се прикаже и да се заштити вашиот омилен тргување картички во било кој стандарден три-прстен врзивно средство.Clip-ви овозможува да го промените позицијата на картичката страница во било кое време, и види картичка книгата што сакате да ја видите во секое време.Тоа може да се користи на двете страни.Можете да ги организирате и да се заштити вашите картички добро.Ова значи дека дамки или вода дамки се полесно да ги избрише исклучување, со што на вашата картичка случај изгледаат подеднакво нови.Не дозволувајте вашите картички се изгребани и свиткана околу рабовите. ????Водоотпорен постојан мазна површина : надворешноста на оваа картичка книга се направени од издржлив и водоотпорен СТП кожа tassel материјал.Тоа е тешко, не ќе се скрши, и има мазна водоотпорен површината.Држи вашиот Тргување Картички Безбедно, Заштитено, и Организиран !Нашите врзивно Картичка Страници обезбеди начин за вас да се прикаже и да се заштити вашиот омилен тргување картички во било кој стандарден три-прстен врзивно средство.Што значи дека можете да произволно зголемување или намалување на бројот на внатрешни страници.На врвот-вчитување на страниците се изработени од полипропилен дека е ПВЦ и киселина-бесплатна и нуди УВ заштита, да ги задржи вашите картички во совршена состојба. ????Совршен Подарок : Уникатен дизајн со роман стил, Дизајнирана за собирачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

720 Џебови Бејзбол Картичка Врзивно СТП Кожа Бејзбол Држачот на Трговски Картичка Врзивно Бела Картичка Врзивно

Спецификации : Главен материјал : СТП кожа, метал, ЕВА Главната боја : бела Големина : Школка на картичкат

DEN 623.76

9 Џеб Трговски Картичка Врзивно,Картичка Книга Колекција Носителот Врзивно Сметководствена Случаи Со 50 Ракави

⭐Широка примена 9џеб патент трговски картичка носителот не е само за овозможи видови на играта картичк

DEN 623.76