• Новак
Protoco 3018 Алатка Кутија Фиока Лента со 15 Прегради, 14.25-Инчен x 26.5-Инчен x 1/2-Инчен

Protoco 3018 Алатка Кутија Фиока Лента со 15 Прегради, 14.25-Инчен x 26.5-Инчен x 1/2-Инчен

DEN 797.04

Достапност
Достапно за нарачка

Навистина извонредна послужавник да се задржи на предмети во вашата фиока организирани.Материјал кој се користи е неверојатно издржливи и можат да го издржат гас и кочница течности.Материјалот е мек и флексибилен и може да издржи екстремната топлина и екстремен студ со од пукање.Оваа фиока послужавник може да помага работи супер лесно да се најде.Произведено Во САД.Ова е неверојатно лента што се вклопува право во фиока на вашиот алатка кутија и го задржува вашата работи уредни и организирани.Овој 15 оддел лента е она што секоја алатка кутија бара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

16-инчен Алатка Кутија Нерѓосувачки Челик Потрошувачите Складирање со Отстранлив Алатка Фах Организатор и Алатка

Цврста Конструкција: Оваа алатка кутија е направен од дебела нерѓосувачки челик и се чувствувате ABS,ко

DEN 760.56

MIXPOWER 15 Инчен Двојно Страна Пластична лента со алатки Алатка Организатор со Отпорност на Полимер и Приспособливи

【Двојно Страна】Двојно страната дизајн со доволно простор за складирање, проѕирна обвивка, портокал бе

DEN 527.28

Преносни Алатка Кутии 4Pc/постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен

4 Pc / постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен Завртка Кон

DEN 1774.08

LANGCA Алатка Кутија, Количка за Удобно ракување и Монтажни Врвот со Преграда, Гаража Складирање Кутија и Хардвер

1 Преносни се справи со дизајн е лесно да се носат.Заради својата лесна и лесензазафат дизајн, постави ал

DEN 1775.76

Преносни Алатки за Складирање Организатор Количка Алатка Кутии Мултифункционален со Тркала Алатка Поставува

Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е мо

DEN 2107.20

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

Трислој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,

DEN 10031.76